שירות עוזרות בית

 

אנחנו נבריק את הבית בשבילך!

 
בית מבריק הינה חברה ייחודית בתחום הניקיון והאחזקה, שמעמידה לרשותכם ניסיון רב שנים. במשך השנים, אנו משרתים לקוחות עסקיים ופרטיים רבים בכל אזור ירושלים, שמרוצים מעבודתנו. חברתנו מעמידה לרשותכם צוות עובדים מיומן ומקצועי, שמעניק תוצאות טובות, שעונות על הציפיות. לכן, כל העובדים נבחרים בקפידה כדי שהחברה תוכל לספק שירות ברמה גבוהה.
 

היו רגועים – אנו נטפל בכול

 
הידעתם? כשאתם מעסיקים עובדת במשק הבית, אתם צריכים לדאוג לשלם לה את כל התנאים הסוציאליים. כשאתם עובדים עם חברת בית מבריק – אתם פטורים מכל הדאגות הללו! אנו נטפל בכל היבטי ההעסקה מול העובדים, לרבות תשלום ביטוח לאומי, הפקת תלוש שכר ואף פיטורין במידת הצורך. אנו מנהלים קשר יומיומי ומחבק עם עובדינו, ודואגים לכל צורכיהם.

החברה מעסיקה צוות עובדים מיומן ואמין, ולכן יש ביכולתה להתאים לכם את העובדים הנכונים. כל העובדים עוברים סינון קפדני, ורק הרציניים והמקצועיים ביותר מתקבלים לעבודה אצלנו. מעבר לכל, חשובה לנו הנוחות שלכם, ולכן אתם זוכים לשירות של עובדת קבועה, ביום קבוע. כל שנותר לכם הוא ליהנות מבית מבריק!
 

שירותי החברה כוללים:

 
  • עוזרות בית וסיוע במשק בית – ניתן להזמין עובד/ת ניקיון ועזרה במשק הבית על בסיס קבוע או מזדמן.
  • ניקוי חלונות – ניקוי יסודי של החלונות, הכולל פירוק החלונות וניקיון יסודי של המסילות והזכוכית.
  • ניקיון יסודי חד פעמי לאחר שיפוץ - שיפוץ משאיר לכלוך רב במבנה, שאנו דואגים לסלקו בכלים מקצועיים. אנו דואגים לנקות את האבק שחודר לכל פינה ופינה בדירה, מבצעים ניקוי יסודי של חלונות, ניקיון אמבטיות ומטבח, פוליש והברקה במידת הצורך, הסרת כתמי צבע ושאריות של חומרי בניין ועוד. הניקוי מתבצע בעזרת חומרים ומכשור ייעודי, שמאפשר לנו לנקות ביעילות ובמהירות.
  • ניקיון יסודי חד פעמי לפני כניסה לדירה חדשה – ניקיון יסודי מ-א' ועד ת' בכל הדירה. יש אפשרות להוסיף גם עבודת צבע וגבס מקצועיות.
  • פוליש לרצפות מכל הסוגים.
  • ניקיון בניינים, לובי וחדרי מדרגות.
  • עבודות צבע וגבס.
 
השירות ניתן בירושלים והסביבה.
 
שירותי ניקיון